Już za kilka dni święto zakochanych!

Jeszcze kilka lat temu nie za specjalnie przepadałam za tą datą w kalendarzu. Uważałam, że czas na okazanie miłości jest wtedy, kiedy to czujemy. Na okazanie miłości zasługujemy każdego dnia, niezależnie od jaki jest dzień miesiąca.

Jednak z czasem uznałam, że to po prostu jedna z kolejnych okazji, żeby pokazać to, co czujemy, ukochanej osobie. Nie ma co się denerwować, czy buntować. Możesz obchodzić Walentynki przecież na swój, własny sposób. Lubisz kosztowne prezenty – Twój wybór. Liczysz na drobny gest i romantyczną atmosferę – Twój wybór. Żadne Święto nie jest z natury złe lub dobre. Jeśli nie lubisz komercjalizowania okazji, po prostu tego nie rób.

Jeśli chodzi o mnie, to stawiam na atmosferę i wyjątkowość chwili. Nie oczekuję prezentów i sama również ich nie będę kupować. Chcę po prostu miło spędzić czas z moim narzeczonym. W tym roku mamy zaplanowane dwa sposoby, w jakie będziemy celebrować naszą miłość:

W dniu Walentynek

wieczorny relaks razem z zadaniami, które dla nas przygotowałam. Są to gry i zabawy, z którymi dzielę się również z Wami!

W e-booku, który przygotowałam znajdziecie 5 zadań wraz z szablonem do wypełnienia. Zadania są romantyczne, ale znajdzie się również czas na odrobinę śmiechu. Myślę, że zapisane karty, które możecie pobrać, staną się super pamiątką i będziecie mieli co wspominać przez wiele kolejnych lat.

Przykładowe strony zobaczycie na samym dole wpisu.

W weekend

wybieramy się na kolację w ciemności! Tak, w całkowitej ciemności. Już się nie mogę doczekać tego przeżycia. Liczę na eksplozję zmysłów. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję i będzie to jedna z niezapomnianych randek! A, że w tym roku zaplanowałam…

#50RANDEK

Dokładnie tak! 50 randek to mój cel na ten rok. W ostatnich latach mocno skupiałam się na pracy i projektach sportowych. Tym razem chcę poświęcić więcej czasu w dbaniu o moich najbliższych. Przyłączysz się?

Na moim INSTAGRAMIE na bieżąco możesz śledzić moje randki. Będę też wdzięczna za podzielenie się swoimi pomysłami ze mną 🙂

Podsumowując: NIECH ŻYJE MIŁOŚĆ! Dbajmy o siebie i celebrujmy wspólnie spędzany czas.

Author